Ankara’da Toplantı Odası Kiralama

Son zamanlarda giderek artan hazır ofis ve kiralık toplantı odası çözümleri, hem ekonomik hem pratik olmaları sebebiyle çok fazla talep görmektedir. Günümüzde oteller ve büyük işletmelerin toplantı odalarını kiralamak ciddi maliyetler isteyen bir durum halini almıştır.

Fakat bizler startup ofis olarak, sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusun da, uygun fiyatlı, günlük kiralayabileceğiniz modern toplantı odaları tahsis etmekteyiz. Önemli görüşmeleriniz, toplantılarınız, seminerleriniz için rahatlıkla kullanabileceğiniz randevulu bir sistemle çalıştığımız toplantı odalarımızda sizlerin sunumlarınızı rahat yapabilmeniz için gerekli olan bütün elektronik ekipmanlarda bulunmaktadır.

Toplantı Odasını Kimler Kiralayabilir?

Toplantı odası kiralamanız için limited ya da şahıs firması olmanıza gerek yoktur. Birçok farklı meslek dalına sahip kişiler de toplantı odalarımızı uygun fiyatlarla kullanabilmektedir. Özellikle avukatlar, öğretmenler, psikologlar toplantı odalarımızın imkanlarından faydalanmaktadır. Bütün bunlara ek olarak, toplantı odası kiraladığınız zaman sıcak ve soğuk içecek servisi ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Startup Ofis

Diğer Bloglar