[ez-toc]

Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis çalışmak için daimi fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin kiralayabileceği bir ofis çözüm sistemidir. Bu hizmet tamamen yasal olmakla birlikte firmaları extra ofis giderlerinden kurtarmaya yönelik paketlerle hizmet vermektedir. Sahip olduğumuz prestijli iş merkezimiz sizlere firmanızı kurmanız için gerekli olan yasal adres hizmetini vermektedir. Sanal ofis kiralamak için öncelikle kira kontratı niteliğinde bir sözleşme yapmanız gerekir.

Sonrasında bu sözleşmeyle gerekli kurumlara başvurduktan sonra vergi memurları ile iş merkezimizde şirket kuruluşunuz yada adres değişikliği işleminiz tamamlanmış olacaktır ve bizler sizin firmanıza gelen bütün evrak kargo ve postaları eksiksiz teslim alıp mail ve telefon yolu ile sizlere bildirimlerini yapacağız. Sizler kargo ve evraklarınızı gelip alana kadar ofislerimizde muhafaza edeceğiz. Fiziki bir çalışma ortamına ihtiyaç duyduğunuzda modern toplantı odalarımız sizlerin hizmetine ücretsiz olarak sunulacaktır.

Sanal Ofisi Kimler Kullanabilir?

Sanal ofisleri günümüzde birçok meslek dalına sahip kişiler kiralamaktadır. Avukatlar, mühendisler, yazılımcılar, öğretmenler, psikologlar, vb.. bu tarz meslek dalına sahip olan kişilerin çalışması için düzenli bir fiziki ortama ihtiyaç duysalar bile artan ofis kira bedelleri ve fatura giderlerinden dolayı sanal ofisler ilk tercihleri olmaktadır. Randevulu sistemle çalıştığımız toplantı odalarını kiralama hakkına sahip oldukları için önemli görüşmelerini yapacakları ya da bir ofis ortamında çalışma ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir alan sunduğumuz için sanal ofisler geleneksel ofis kiralamak yerine günümüzde en çok tercih edilen ofis çözüm sistemi olmaktadır.